STARLIT JE SVĚT ŠPERKŮ

Chcete se o nás dozvědět více?

Jsme česká společnost zabývající se prodejem zlatých, stříbrných a ocelových šperků již přes dvacet pět let. Vedle velkoobchodní činnosti provozujeme i vlastní maloobchodní síť prodejen umístěných v nákupních centrech. Svým zákazníkům nabízíme širokou nabídku šperků v dostupných cenách, ale i luxusnější sortiment jako zlaté šperky s perlami, pravými kameny či brilianty.

B2B PRTNER VE SVĚTĚ ŠPERKŮ

S velkoobchodním prodejem jsme začali již v roce 1992, v roce 1994 jsme pak pro slovenský trh založili dceřinou společnost Starlit Bratislava.

V současnosti máme vybudovanou širokou síť osvědčených zahraničních i domácích výrobců a patříme mezi největší dodavatele šperků na českém a slovenském trhu. Svou pozici si zachováváme především díky kvalitní nabídce, korektnímu jednání a spolehlivosti. Každý rok pro své velkoobchodní zákazníky připravujeme novou kolekci sestavenou z nestárnoucích vzorů i nejnovějších módních trendů.

JEDINEČNÝ DESIGN, KVALITA, CENA 


Každoročně navštěvujeme mezinárodní šperkařské výstavy a veletrhy ve Vicenza Oro, Oro Arezzo nebo Hong Kong Jewellery Fair. Díky tomu si udržujeme kontakt s nejnovějšími světovými trendy, které přinášíme i k nám.

V Česku pravidelně vystavujeme na oborové výstavě Hodiny a Klenoty v Praze, kde každým rokem představujeme naši novou kolekci. Trvalý zájem návštěvníků a zákazníků potvrzuje naši firemní filosofii – připravovat kolekce šperků s důrazem na jedinečný design, kvalitu a příznivou cenu.

Všechny naše šperky procházejí dvojí kontrolou. Jednak jde o naši interní kontrolu zpracování, kdy je každý šperk přezkoumán. Každý zlatý šperk vážící více než 0,5 g je pak dle puncovního zákona označen puncovní značkou potvrzující jeho ryzost. Stejně tak jsou označovány stříbrné šperky vážící více než 3 g. Šperky s diamantem jsou dodávány s certifikátem od soudního znalce. Ocelové šperky jsou vyrobeny z kvalitní nealergické oceli 316L.

KAMENNÉ PRODEJNY

První kamennou prodejnu jsme otevřeli již v roce 1998. Podobně jako našim velkoobchodním partnerům se našim maloobchodním zákazníkům snažíme zprostředkovat kvalitní nabídku zlatých, stříbrných a ocelových šperků. Za zvláštní zmínku stojí naše briliantová kolekce. Vedle toho na našich prodejnách najdete hodinky módních značek a dále služby zlatnických oprav a výkupu zlata.

Stejně velký důraz jako na kvalitu nabídky a služeb klademe i na náš personál, který je odborně kvalifikovaný, přátelský a ochotný. Trvalý zájem zákazníků o naše šperky je pro nás závazkem a zároveň výzvou pro neustálé zlepšování našich produktů a služeb.