2.11.2018

Od začátku letošního roku jsme hledali a sestavovali novou kolekci. Ze všeho, co nám prošlo rukama, jsme pro vás pečlivě vybrali 108 krásných šperků.

Aktuálním trendům stále vládne minimalismus, vzdušný odlehčený design, řetízkové náhrdelníky a samozřejmě protahovačky. Designově převládají jemné decentní vzory, jednoduchost, ale i inspirace přírodou.

minimalistický náhrdelník

Do kolekce jsme ovšem zařadili i nestárnoucí klasiku jako barevné kameny, zejména v oblíbených kombinacích safír-bílé zlato a rubín-žluté zlato a klasických tvarech jako ovál, kruh nebo kapka. Dále pak perly, velké visací náušnice nebo výrazné prsteny a zásnubáky.

V prstenech ale nezůstalo pouze u toho, zařadili jsme i několik moderních stylových prstenů, které se hodí na běžné nošení a jsou dobře kombinovatelné.

Na pomezí je pak několik decentních souprav, které dokonale spojují klasiku s moderními trendy.

V motivech stále kralují stromy života – přidali jsme nejen několik přívěsků, ale i medailon, náhrdelník a dokonce i prsten se stromem života. Na druhém místě jsou pak křížky a to nejen jako klasické přívěsky či náhrdelníky, křížky se dostaly na prsteny a náušnice.

A nezapomněli jsme ani na ty nejmenší, zařadili jsme dětské náušnice se zapínáním na brizuru.


Podrobně jsme vám novinky představili v pěti příspěvcích příspěvcích, které najdete zde: Novinky 1, Novinky 2, Novinky 3, Novinky 4 a Novinky 5.

Celou kolekci najdete v novinkách.