30.11.2019

Šperk musí potěšit snad každou ženu. Je to krásný dárek pro manželku, přítelkyni, babičku, mamimku, sestru, dceru i kamarádku, který si navíc uchovává trvalou hodnotu. Tady je našich 5 tipů.

1. Sázka na jistotu

Chcete koupit šperk, nemáte však ani vzdálenou představu a zároveň se bojíte riskovat? Nebojte, existují šperky, se kterými nemůžete šlápnout vedle. Jsou to modely, které se hodí na běžné nošení, jsou praktické a nikdy nevyjdou z módy. Mezi takové patří určitě náušnice pecky, řetízek anebo přívěsky a to zejména tradiční křížky andělíčci nebo dnes populární stromy života. Podívejte se také do naší kolekce Basics, neboli šperky, které považujeme za základní prvky každé šperkovnice

.

2. Poslední móda

Pokud máte více odvahy anebo prostě hledáte jen něco jiného, nového, moderního, pak volte šperky podle poslední módy. Aktuálním trendům stále vládne minimalismus, vzdušný odlehčený design, řetízkové náhrdelníky a samozřejmě protahovačky. Dominují jemné decentní vzory, jednoduchost, ale i inspirace přírodou. Pro více inspirace zkuste také nahlédnout do našich kolekcí Trendy a Minimalismus.

3. Luxus

Hledáte něco reprezentativního či exkluzivního? Tady se hodí soupravy, výrazné prsteny, velké visací náušnice, jedinečný strom života nebo třeba perlový náhrdelník. Naše tipy na luxusní zboží najdete v kolekci Luxus, řadu luxusních modelů najdete i v kolekci Klasika.

4. Drobná pozornost

Opakem luxusu je pak dárek jako drobná pozornost, nebo také levnější nebo doplňkový dárek. I tady se dá mezi šperky najít vhodný dárek, v podstatě je to veškeré stříbro, ale i ve zlatě se dají najít roztomilé šperky pod tisíc korun jako malá srdíčka, andělíčci nebo čtyřlístky.

5. Naše tipy

Pokud stále nemáte vybráno, pak zkuste nahlédnout do našich kolekcí Vánoce, kde jsme připravili mix šperků od stálic, přes klasiku až po moderní styl. V Novinkách pak najdete všech 108 modelů z kolekce 2018/2019.


Inspiraci můžete také čerpat z našeho staršího blogu o tom, jak vybírat šperky jako dárky, případně využijte naše tipy na kombinace.

Ať už si u nás vyberete cokoliv, šperk Vám dárkově zabalíme, takže se už nemusíte zabývat balením, a bezplatně odešleme. Případně si jej můžete osobně vyzvednout na jedné z našich prodejen.

A pokud si ani tak nejste jisti výběrem a bojíte se, že Váš dárek se nebude líbit, napište nám a můžeme se domluvit na prodloužení doby vrácení až do 10. ledna!


Jestli raději šperky nakupujete osobně anebo chcete větší výběr než máme na eshopu, pak Vás rádi uvítáme na našich prodejnách.

V každém případě Vám za celý tým Starlitu přejeme Krásné Vánoce!