14.12.2017

Vánoce už pomalu klepou na dveře a vy stále nevíte čím obdarovat svou nejbližší? Nevěšte hlavu! Ať už potřebujete dárek pro manželku, sestru, maminku, babičku nebo přítelkyni, pokud zvolíte šperk, nikdy nešlápnete vedle. Šperk potěší každou ženu a zůstane jí jako trvalá připomínka člověka, který jí ho daroval. A ačkoliv se říká, že diamant je nejlepší přítel ženy, nemusíte za šperky utratit statisíce (i když ani v tom vám bránit nebudeme). Krásné a originální šperky ze stříbra nebo zlata seženete doslova od pár stovek.

Náhrdelník pro sestru nebo babičku

Nejjednodušší je nákup náhrdelníku. Nemusíte řešit velikosti a jen vyberete ten „pravý“. Tradičně elegantním stříbrným náhrdelníkem s velkým opálem určitě potěšíte ženy všech věkových kategorií. Naopak přívěsek stříbrný strom života zdobený zirkony v barvě topazu je trendy moderním doplňkem, který bude skvěle vyjímat na aktivní ženě a perfektně doplní její pracovní outfit. Když k dárku přidáte ještě kabelku se stříbrnými detaily, máte vyhráno.

Něžné i výrazné prsteny

Pokud chcete být osobnější a troufnete si na výběr velikosti, vyberte prsten. Jednoduchý kroužek z bílého zlata se symbolem nekonečna vaší milované sdělí, že vaše láska bude trvat navždy. Dojem z dárku ještě umocníte, když ho doplníte pár drobnostmi pro radost. Vonná svíčka, relaxační pěna do koupele nebo ručně vyrobený zápisník udělá radost každé dámě.


Pokud je vaše milovaná originální a svá, věnujte výběru šperku více času, aby ji dokonale vystihoval. Zaměřte se proto na zajímavé tvary, vzory a kombinace barev nebo materiálů. Zlatému prstenu se vzorem květin z kombinace bílého a žlutého zlata jistě neodolá, protože je výjimečný stejně jako ona. K hlavnímu dárku opět přibalte doplňky, třeba hedvábnou šálu, případně něco pro relaxaci. Doporučujeme vonný olej do koupele nebo jemný parfém.
Křehké a něžné duše už z prstu nesundají romantický stříbrný prstýnek s růžovým motýlkem. Když jí společně s prstýnkem darujete poukaz na masáž, sadu bylinkových čajů nebo vaši společnou fotku v rámečku, nikdy na tyto Vánoce nezapomene.


Přejeme šťastnou ruku při výběru a pohodově strávené Vánoce!